Konkurs kwietniowy: wygraj książkę!

Moje Drogie Słoneczka Książkowe,

Uwielbiam książko-niespodzianki, ale niestety nie każdy tytuł jest dla mnie. Ten blog nie ocieka krwią, nie ma tu raczej mocnych, przerażających fikcyjnych thrillerów, horrorów czy kryminałów. Nie ma też opartych na faktach powieści wojennych, itp.

Dwa tygodnie temu przyjechała do mnie właśnie taka książka, której przeczytać nie mogę . Nie jestem w stanie, wybaczcie. Unikam książek o tej tematyce i nic na to nie poradzę.

Ale skoro ja nie mogę, to może będzie chciał ktoś z Was?

Wydawnictwo Kobiece się zgodziło (za co serdecznie dziękuję). W dodatku za tydzień zajączek, a na dokładkę w sobotę mam imieniny! I zamiast czekać na tego rozkicanego futrzaka, ktoś z Was dostanie prezent ode mnie 😉

 

OGŁASZAM ZATEM KONKURS KWIETNIOWO-IMIENINOWY.
Do wygrania jeden nowy, świeżutki, nieczytany egzemplarz książki pt. Kołysanka z Auschwitz.

 

Recenzji tej książki na blogu nie będzie. Mogę Wam jedynie napisać, że wizualnie jest pięknie wydana, w dodatku w twardej okładce.


 

?CO TRZEBA ZROBIĆ?

W komentarzu na blogu (pod tym wpisem) lub na fanpage'u (pod postem konkursowym) zadajcie mi pytanie. O cokolwiek.

Na te pytania postaram się później odpowiedzieć w osobnym wpisie. Nigdy tego nie robiłam, a wreszcie podoba mi się taki pomysł. Do autorki lub autora wybranego przeze mnie pytania pojedzie książka. Nie musicie zgłaszać się w obu miejscach, będę brała pod uwagę zarówno blog, jak i fanpage. Pamiętajcie tylko, że na blogu mam włączoną moderację, więc Wasz komentarz nie pojawi się od razu, muszę go ręcznie zatwierdzić. Bez stresu 😉

 


 

?Parę słów odnośnie regulaminu:

 

1. Czas trwania konkursu: 15.04.2019-19.04.2019, do godz. 23:59.
2. Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu pod tym wpisem lub pod postem konkursowym na fanpage'u zadać autorce bloga pytanie. Jakiekolwiek. Autorka zastrzega sobie jednak prawo do odmowy odpowiedzi w skrajnych przypadkach 😉
3. Będzie mi miło jeśli polubicie post konkursowy, mój fanpage (oraz Sponsora nagrody), zaprosicie znajomych do zabawy, ale do niczego nie zmuszam. Zwycięzcę wybieram wyłącznie spośród komentarzy.
4. Wynik konkursu opublikuję na fanpage'u w ciągu tygodnia od chwili zakończenia konkursu.
5. Na podanie adresu do wysyłki Zwycięzca będzie miał tydzień. Po tym czasie, jeśli adresu nie dostanę, wybiorę kogoś innego.
6. Organizatorem konkursu jestem ja i również ja odpowiadam za wysyłkę nagrody. Wasze dane adresowe (które podać musicie, żebym nie wysłała książki w las) nie zostaną nikomu niepotrzebnemu przekazane, a wiadomość/mail z danymi zostanie usunięta, gdy tylko nie będą już potrzebne. Czyli od razu po wysyłce. Biorąc udział w konkursie, wyrażacie na to zgodę.
7.Jeśli zgłaszacie się w komentarzu na blogu, podajcie proszę prawdziwy adres mailowy. Będzie on widoczny tylko dla mnie, a na ten adres wyślę Zwycięzcy info o wygranej. Na FB nie trzeba. Tam odzywam się za pomocą Messengera 🙂
8. Sponsorem nagrody jest Wydawnictwo Kobiece.
9. Wysyłka nagrody jedynie na terenie Polski.
10. Facebook nie jest w żaden sposób powiązany z konkursem.
11. Więcej info o przetwarzaniu danych (w tym komentarzy) na blogu, itp. w Polityce Prywatności.